Brzdy

V našem servisu se specializujeme na montáž brzdových komponentu od firmy ATE ContinentalTeves která nás zároveň proškolila.Samozřejmostí je použití komponentu jiných výrobců,vše po dohodě se zákazníkem.Provádíme výrobu brzd trubiček profesionálním nářadím firmy ATE

 

 

ATE

Společnost ATE je již pojmem v automobilovém odvětví, kde uplatňuje své renomé založené především na kvalitě svých produktů. Vyrábí kompletní brzdové systémy, stejně tak jako vybavení pro jejich odbornou montáž. výrobky značky ATE jsou kromě aftermarketového trhu lídrem i na trhu OE.

Ferodo

Produkty značky Ferodo patří k nejvyspělejším v oblasti brzdových systémů. Výrobky této značky používají mnohé světové automobilky a dobré jméno mají i v motorsportu.

Delphi

Již více než 100 let se společnost Delphi zabývá vývojem nových technologií a výrobou náhradních dílů pro vozidla. Zúročily mnoholeté zkušenosti dodavatele na OE trhy a úspěšně expandovali na globální trh s náhradními díly. Patří k předním světovým dodavatelům elektroniky a technologií pro automobilový průmysl a ostatní segmenty trhu. V nabídce má potřeby pro techniky a spotřebitele na celém světě, s technologiemi pro benzínové, dieselové, ale i hybridní automobily. Neustále pracují na vývoji a přináší nové myšlenky, které mohou uvést na trh.

OJD QUICK BRAKE

QUICK BRAKE – dánský subdodavatel výrobců kompletních brzdových systémů, který se specializuje na trh s náhradními díly. Může se chlubit bezkonkurenčně nejširší nabídkou všech dílů specifického sortimentu brzdového přísluženství, jedná se o opravdového specialistu v oboru.

KASHIYAMA
KASHIYAMA je japonská společnost vyrábějící prvovýrobní brzdové díly převážně pro japonské výrobce automobilů.
Lpr

Společnost Lpr byla založena v roce 1952 a je předním italským výrobcem brzdových komponentů. V současné době má výrobní závody ve 2 zemích a sklady v 6 zemích, operuje však po celém světě, její výrobky se prodávají ve více než 76 zemích a dá se tak považovat za globální značku.

Brembo

Brembo je světoznámý výrobce brzd a brzdových systémů. V současnosti působí na 3 kontinentech s výrobními závody ve 12 zemích a obchodním zaztoupením ve Švédsku, Francii a Německu. Výrobky této společnosti se prodávájí ve více než 70 zemích světa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tel.: +420 777 689 864