Díly řízení a zavěšení

TRW Automotive

TRW Automotive je americká společnost, působící v automobilovém průmyslu již 107 let. Je orientovaná zejména na osobní a provozní bezpečnost v automobilech, o čemž vypovídá její produktové portfolio. Dodává díly pro více než 40 velkých výrobců vozidel. Jako lídr v oblasti bezpečnosti automobilů vyrábí moderní aktivní systémy brzdění, řízení a zavěšení a sofistikované systémy bezpečnosti cestujících.

 

 
Moog

MOOG®, patřící do skupiny Federal-Mogul je preferovanou značkou v oblasti podvozkových dílů. Značka je proslulá širokou nabídkou dílů řízení a zavěšení kol vysoké kvality.

 

 
LEMFÖRDER

LEMFÖRDER je součástí německého koncernu ZF Services. Zaměřuje se na vývoj a výrobu dílů řízení a brzdových komponentů, dodává díly také do prvovýroby.

 

 
Delphi

Již více než 100 let se společnost Delphi zabývá vývojem nových technologií a výrobou náhradních dílů pro vozidla. Zúročily mnoholeté zkušenosti dodavatele na OE trhy a úspěšně expandovali na globální trh s náhradními díly. Patří k předním světovým dodavatelům elektroniky a technologií pro automobilový průmysl a ostatní segmenty trhu. V nabídce má potřeby pro techniky a spotřebitele na celém světě, s technologiemi pro benzínové, dieselové, ale i hybridní automobily. Neustále pracují na vývoji a přináší nové myšlenky, které mohou uvést na trh.

 

 
YAMATO

YAMATO zahrnuje více než 2 000 vysoce kvalitních ocelových a gumových náhradních dílů pro japonské a korejské vozy. Nabídka dílů této firmy se může opřít o dlouhodobé odborné zkušenosti s účelem pokrýt rostoucí poptávku na neustále se měnícím automobilovém trhu. Hlavními kritérii vzniku produktů této exkluzivní značky jsou především bezpečnost a spolehlivost.

 
FORTUNE LINE

FORTUNE LINE je exkluzivní značka, která nabízí: části zavěšení kol, klouby, vzpěry, ramena, stabilizátory a pod. hlavně pro evropské vozy a pro automobily značky ŠKODA.

 

 

 

SASIC

SASIC je výrobce náhradních dílů s tradicí od roku 1927. Jedná se o evropskou špičku v oblasti gumovo-kovových dílů pro francouzské automobily, pro zajištění vysoké kvality výrobků spolupracuje se spolehlivými partnery.

 

 

 

HANS PRIES

HANS PRIES je německý dodavatel kvalitních náhradních dílů prodávaných pod interní značkou Topran. Specializuje se na náhradní díly koncernu VW, dále Opel, Ford, Mercedes, BMW, Peugeot, Citroen, Renault a Dacia. V portfoliu této značky lze nalézt velmi podrobný sortiment pro konkrétní vozy, který je jinak k nalezení pouze v OE nabídce.

 

 

 

555

555

555 je japonský výrobce dílů řízení špičkové kvality. Sortiment je zaměřen převážně na vozy japonské a korejské výroby, kde bývá k nalezení i v provoýrobě.

 

 

 

Febi Bilstein

Febi Bilstein je jednou z předních světových značek v oblasti náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla kde vyniká velkou šíří sortimentu.

 

 

 

OCAP

OCAP – italský výrobce a dodavatel dílů řízení a zavěšení pro jak pro OE trh tak pro aftermarket.

 

 

tel.: +420 777 689 864