Filtry

Olejové,vzduchové,palivové a kabinové filtry Těchto výrobců Vám zajistí jedinečnou ochranu Vašeho motoru

 

 

 

FILTRON

FILTRON je výrobce a distributor filtrů pro automobilový průmysl, stroje a motory. Společnost zahájila svoji činnost v roce 1982. Je členem mezinárodního koncernu Affinia Group, který je součástí americké kapitálové skupiny Cypress Group SE se sídlem v New Yorku. Obchodní nabídku tvoří více než 2 000 druhů filtrů v tovární kvalitě pro téměř všechny značky automobilů. Více než polovinu výrobků vyváží do Německa, Velké Británie, Francie, Irska, Švédska, Švýcarska, Ruska, Itálie, Bulharska, Slovenska, České Republiky, Maďarska, Ukrajiny, Ameriky a Afriky.

 

 
KNECHT

Značka KNECHT spadá pod koncern MAHLE a produkuje filtry té největší světové kvality.

 

 
Purflux

Purflux je jedním z významných výrobců a dodavatelů veškerých typů filtrů. Značka je oblíbenou zvláště u francouzkých vozů, kde lze filtry nalezt v prvovýrobě.

 

 
JC PREMIUM

Exkluzivní značka JC PREMIUM má v nabídce olejové, vzduchové, kabinové a palivové filtry.

 

 
Sofima

Sofima je společnost s více než 30 letou tradicí a je lídrem ve výrobě filtrů.

 

 
Herth+Buss JAKOPARTS

Herth+Buss JAKOPARTS je významný německý dodavatel s dlouholetou zkušeností s náhradními díly pro japonské a korejské automobily. V nabídce má více než 11 000 položek s vysokou úrovní kvality pro 3 000 vozů. Jednotlivé položky jsou dostupné buď skladem nebo na objednávku.

 

 
Magneti Marelli

Magneti Marelli je známý italský výrobce a distributor náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla vyznačující se především značnou produktovou šíří. Firma je také důležitým dodavatelem dílů pro většinu velkých automobilek.

 

 
Robert Bosch GmbH

Automobilová technika představuje největší podnikatelskou oblast společnosti Robert Bosch GmbH. Celosvětově patří Bosch k největším výrobcům a dodavatelům automobilové techniky do prvovýroby vozidel. Divize Autmobilová technika – automotive aftermarket nabízí produkty a služby, které patří k absolutní světové špičce. Zákazníkům nabízí techniku, vysoce hodnotné služby a přesvědčivou kvalitu. Mezi hlavní oblasti činnosti patří: náhradní díly a příslušenství, vybavení servisů, servisní síť Bosch Car Service, školení a informace ESI[tronic].

 

 
K&N

Spoločnost K&N je hlavním výrobcem a inovátorem technologie automobilových a motocyklových bavlněných vzduchových filtrů pro vícenásobné použiti. Od roku 1969 byla společnost K&N Engineering rodinným podnikem. Později se stala společností s celosvětovou působností s kancelářemi v USA, Velké Británii a Nizozemí. Dnes ja hlavním producentem a distributorem výkonných vzduchových filtrů a nabízí více než 3 500 položek, včetně rozsáhlé série výměnných vzduchových filtrů, systému sání vzduchu a vysoce kvalitních olejových filtrů.

 

 
DENSO

DENSO je jedním z největších světových dodavatelů náhradních dílů pro automobilový průmysl, a to jak pro OE segment, tak pro aftermarket.

 

 
Union Japan

Produkty Union Japan pokrývají různé typy filtrů (olejové, palivové a vzduchové) hlavně pro japonská vozidla. Tato značka vyniká také prémiovou kvalitou (OE).

 

 
MICRO

Špičkové filtry japonského výrobce působícího v prvovýrobě asijských automobilek.

 

 

tel.: +420 777 689 864