Ložiska kol

Specializujeme se na výměnu ložisek a nábojů kol těchto renomovaných výrobců

 

 

 

Ruville

Jako člen skupiny Schaeffler je firma Ruville neustále v kontaktu s výrobci automobilů na celém světě. Toho využívá při vývoji nových technologií, aby bylo zabezpečeno, že zákazníci doustanou systém a inženýrskou odbornost spolu s produktem z jednoho zdroje. Ruville dodává na globální aftermarketový trh díly provotřídní kvality od mezinárodních výrobců originální zařízení a spolehlivých dodavatelů. Všechny díly do osobních nebo nákladních automobilů procházejí důkladným interním či externím testováním, a to buď jako jednotlivé části, či jako součást celé soustavy.

SKF Group

Švédská společnost SKF Group je předním světovým dodavatelem výrobků, řešení a služeb v oblasti valivých ložisek, těsnění, mechatroniky a mazacích systémů.

KANACO

Tato exkluzivní značka dodává sady ložisek pro asijské vozy. Prémiová kvalita od předních japonských výrobců (NSK, Nachi, NTN, Koyo)

 
Febi Bilstein

Febi Bilstein je jednou z předních světových značek v oblasti náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla kde vyniká velkou šíří sortimentu.

FAG

Už více jak 120 let je Schaeffler Group se svou značkou FAG jedním z předních výrobců přesných valivých ložisek pro automobilový průmysl, strojírenství a letecký průmysl.

SNR

je významným hráčem v automobilovém světě. Všichni hlavní výrobci vkládají důvěru v odborné znalosti této značky a proto je dnes většina vozidel v Evropě vybavena technologiemi NTN-SNR. V nabíce máme kladky, ložiska, řemeny, kompletní rozvody a další.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tel.: +420 777 689 864