SPOJKA

Provádíme kompletní servis spojkových systémů,specializujeme se na tyto výrobce :

 

 

 

VALEO

VALEO je významným výrobcem a distributorem automobilových komponentů a autodoplňků (chladičů, spojek, světelné a stírací techniky, startérů, alternátorů, dílů zapalování, brzdových desek, parkovacích asistentů, přepínačů a spínačů…). Aftermarketová činnost se dělí na 2 větve: první se věnuje samostatnému prodeji náhradních dílů a jejich distribuci, druhá se soustředí na originální náhradní díly.

LuK

Značka LuK je členem skupiny Schaeffler. Již více než 45 let je prakticky synonymem pro inovace, nepřekonatelnou orientaci na zákazníka a vynikající kvalitu sortimentu výrobků pro automobilový průmysl. Z těchto důvodů je LuK mezinárodně vyhledávaným partnerem v automobilovém odvětví.

SACHS

Firma ZF Services je mezinárodní společnost, která má výrobní závody v Německu, Španělsku, Slovensku, Brazílii, Mexiku a Jihoafrické republice. V naší nabídce máme téměř 4 000 položek od této společnosti, jejíž dominantou je výroba tlumičů, spojek a automatických převodovek pro osobní i nákladní automobily pod značkami SACHS, LEMFOERDER, BOGE či ZF Parts.

EXEDY

EXEDY je světový výrobce spojek a převodovek známý mimo jiné i v automobilovém sportu.

NKK

Japonský dodavatel spojkových dílů prvotřídní kvality.

NEXUS

Nabídka značky NEXUS obsahuje více než 350 položek kvalitních a přověřených spojkových sad pro evropské, asijské i nákladní vozy. Nabídka NEXUS se neustále rozšiřuje. Tuto značku najdete exkluzivně pouze v distribuční síti společnosti Inter Cars!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tel.: +420 777 689 864