Tlumiče

Specializujeme se na výměny tlumičů,prachovek,horního uložení,ložisek horního uložení těchto značek :

 

 

KYB

Původem japonská společnost KYB je jedním z největších světových výrobců tlumičů pérování pro OE trh a není tomu jinak ani v aftermarketovém podání. Každý týden vyrobí více jak 1 000 000 tlumičů. KYB Europe GmbH nabízí provotřídní kvalitu svých výrobků a služeb. Působí na na trzích v Evropě, středním Východě a Africe. Sídlo KYB Europe se nachází nedaleko neměckého Düsseldorfu odkud řídí evropské dodávky tlumičů, pružin, ale i montážních prvků uložení či ochranných prvků tlumení.

Magnum Technology

Nabídka Magnum Technology zahrnuje širokou škálu tlumičů, pružin pérování, plynových vzpěr a dalších prvků. Výroba náhradních dílů se odráží především ve zvláštní pozornosti věnované kvalitě a výborným technickým parametrům. Funkční vlastnosti a samotná charakteristika tlumičů je stejná jako z prvovýroby.

LESJÖFORS

Severský výrobce LESJÖFORS nabízí nejširší škálu komerčně dostupných pružin pérování, plynových vzpěr a listových pružin se zaručenou kvalitou. Hlavní konkureční výhody jsou vlastní výroba, šíře sortimentnu v aftermarketovém podání, efektivní logistika a služby.

Magneti Marelli

Magneti Marelli je známý italský výrobce a distributor náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla vyznačující se především značnou produktovou šíří. Firma je také důležitým dodavatelem dílů pro většinu velkých automobilek.

TRW Automotive

TRW Automotive je americká společnost, působící v automobilovém průmyslu již 107 let. Je orientovaná zejména na osobní a provozní bezpečnost v automobilech, o čemž vypovídá její produktové portfolio. Dodává díly pro více než 40 velkých výrobců vozidel. Jako lídr v oblasti bezpečnosti automobilů vyrábí moderní aktivní systémy brzdění, řízení a zavěšení a sofistikované systémy bezpečnosti cestujících.

 

 

Brand

Společnost Monroe byla založena v roce 1963 v Saint-Truidenu v Belgii.
V roce 1997 byla koupena koncernem Tenneco Automotive, produkty pod značkou Monroe jsou vyráběny i nadále.
Tenneco Automotive je výrobní společností se sídlem v USA, ročním obratem 4 miliardy USD a cca 20 000 zaměstnanci na celém světě.
Závod Monroe v Saint-Truidenu je v Evropě největší, má své vlastní vývojové středisko,zaměstnává 1400 lidí a vyrábí 45 000 tlumičů denně.
Zárukou kvality tlumičů Monroe je bezesporu jejich celosvětové vedoucí postavení v dodávkách do prvovýroby pro automobilky jako: Volkswagen Group,Volvo apod.

 

 

 

 

 

tel.: +420 777 689 864